On the tour with...7.7

17. february 2010 at 10:08 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia
Místo pozdravení s klukama sem zamířila rovnou do busu. K Blowsight. Teda, nechtěla sem bejt ani s Minim, ani se Shinem, ani se Strifym. Ale včera sem zřejmě řekla něco, co sem neměla, takže v cestě sem měla jasno. Navíc myslim, že pokud se se mnou budou oni bavit, tak mě skvěle odreagujou od včerejška. Převážně doufám v Nicka a Seba.
A vůbec, možná bych si to měla s Minim definitivně vyříkat. Prostě mu řáct všechna fakta, i když sem chtěla, aby to udělal on, jestli má zájem. Takhle dál nemůžu. Nemůžu dělat že se nic neděje když s nima trávím tolik času.Za jinejch okolností by to šlo, ale ne takhle.
Musim ale počkat. Pořád žiju v tý naivitě, že by mě mohl mít Shin rád. Ale vlastně... by to asi nic nezměnilo. Stejně si nejspíš řiká co sem to za krávu, že sem mu řekla něco takovýho jako by to byl pozdrav. Ale potřebuju se ujistit že sem to vážně posrala. Už jen pro to, abych to věděla a potom neměla blbej pocit.
Shin na mě nepromluvil. Jen mě pozoroval celou dobu, co sem Nickovi dělala makeup. S klukama nebyl problém. Zřejmě jim to Mini fakt vysvětlil. Ale sám nebyl moc komunikativní. Nešlo se na to jen tak koukat. Pro to když se měli střídat na stage a cb už v čele se Strifym vyrazili, odchytla sem si Shina. Málem sem to nestihla, ale přece.
"Shine.. jestli mi cheš něco říct, tak to prosím řekni teď hned.."podivala sem se na něj. Nevěděla sem, jestli sem připravená an to, aby mě poslal do háje, ale bylo mi to jedno. Kdyžtak bych se složila a časem bych se zas vzpamatovala.
Povzdechl si, ale nic neříkal. Pořád sem čekala a čekala co z něj vypadne.
"Shine, dělej..." ozvalo se z druhýho konce chodby. Oba dva sme se tam na chíli podívali. Jen co sem otočila hlavu zpátky na něj, políbil mě. Políbil mě a rychle běžel za klukama.
Nechápavě sem tam stála. Nevěděla sem, co mám dělat. Ale po nějaký tý chvilce sem se rozhoupala a vešla sem do šatny. Sedla sem si k minimu.
"Moh bys za mnou pak přijít na pokoj prosím, potřebuju s tebou mluvit.." Přikývnul.
"Jo, příjdu..."dodal ještě.
"Super.." pousmála sem se a raději z tý šatny rychle vypadla. Sedla sem si na chodbě, kde díky tomu že kluci zrovna hráli yl klid a koukala se v MP4 na film.Kvalita nic moc ale čas byl zabitej dobře.
Jen co sem v pokoji vylezla ze sprchy ozvalo se klepání, tak sem šla otevřít. Musel to být Mini a toho už by fakt nerozhodilo vidět mě jen v ručníku.
"Pojď dál, jen na sebe něco hodim a příjdu..." zavřela sem za ním dveře a šla se rychle oblíknout. Když sem se vrátila stál u okna.
"Díky, že si to klukům vysvětlil." začala sem.
"Jo, v pohodě... chtěl sem se ti omluvit ale nějak sem nesebral odvahu... takže promiň, mám tě rád..." nevinně se na mě podíval.
"Já tebe taky, hlavně že už je všechno v pohodě." Tak a tím končím, prolítlo mi hlavou. Usmíření a ahoj. Nmohla bych bejt s Minim a vědět, že ke mě Shin možná cejtí to samý, to by vážně nešlo.
Klepání... tohle klepání už sem nečekal. Vydala sem si hned otevřít. Všila sem si jak si Mini povzdychl a opřel se o zeď vedle okna.
Otevřela sem dveře... byl to Shin. No tak to bude vypadat vážně skvěle.

pokrčování píše Miko..:]
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement