On the tour with...7.8

17. february 2010 at 11:27 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Miko
Celou dobu od konce koncertu sem byla na pokoji s cb a kecaly jsme. No teda spíš Strify s Kirem já sem se moc nezůčastňovala jako obvykle, a jako obvykle na mě někdo musel upozornit tim že sem ňáká přešlá vůbec nic nepovídam a podobně takže se mě snažili rozveselit..Nuceně sem se usmála a dál sem pohledem provrtávala podlahu a poslouchala co si tam šuškaj. Pochytila jsem jenom něco ve smyslu že mi něco udělaj no to budu fakt o hodně veselejší hned, budu spíš naštvaná a to mě moc nebaví už. Po chvilce se Strify s Kirem vypařili nevim proč..prostě tam v jednu chvíli byli a pak najednou byli fuč když jsem se podívala na místo kde ještě předchvílí seděli. Zvedla jsem se a už ze zvyku oprášila kalhoty ani nevim proč prostě už je to zvyk no :D
'' Já jdu, dobrou kluci'' pousměju se a než se stihnu pohnout tak už zase sedim na zemi u kluků. Přemlouvaj mě abych tam ještě zůstala. Povzdychnu si a přejedu je všechny pohledem.
'' No tak jo no ale jenom chvíli'' zabručim, přisednu si k těm třem blíž a posloucham o čem tam debatujou.
Když už na mě fakt de spánek tak se s nima rozloučim a jdu k sobě do pokoje to znamená vyťapat schody :D Nic jinýho mi nezbejvá takže vyšlápnu schody a lovim klíč od pokoje ten taky pak najdu,odemknu si, a jdu se naložit do vany. Což mě le zarazí je že tam sou..kolem vany svíčky..To už je na mě celkem hodně, svíčky necham jak byli a naložim se do vany. Těch svíček si snažim co nejvíc nevšímat, takže radši zavřu oči a přemejšlim ňákou tu hoďku. Když vylezu svíčky sfouknu a jdu do pelechu. Ty svíčky myslim vim kdo měl za lubem, uvidí se zejtra. Chvilku ještě koukam na televizi ale nakonec jí fakt vypnu a usínam s bouřkou která právě začla.No úžasný, jako kdyby nestačilo že bouřky nesnášim.Lehnu si na břicho a hlavu zabořim pod polštář ve snaze že už tu bouřku tolik neuslyšim a budu moct v klidu usnout ale to sem se mýlila, bouřka ještě víc zesílila a já myslela že už se z toho zbláznim. Ještě horší bylo když sem ucejtila ruku na mejch zádech, to už sem vypískla a ohnala se po tom někom.
''Klid prosimtě'' zaslechla sem ale ani sem nedokázala poznat čí hlas to je, a v pokoji byla děsná tma takže sem ani nemohla vidět kdo to je. Natáhla sem se na noční stolek že rozsvítim lampičku aspoň ale chytl mě za ruku a zakroutil hlavou. To už sem vůbec nepobírala. Nevim kdo to je protože teďkon ani nepoznam čí hlas by to mohl bejt, nevidim mu do tváře, a ani nemůžu rozsvítit tu blbou lampičku, plus ty svíčky mi taky furt vrtaj hlavou a né zrovna málo. Nevim kdo je tam dal, mam jenom tušení a tim je Strify s Kirem ale to mi příde naprosto nemožný když s Kirem spolu nechodíme sám řekl že jsme ani nechodily, a se Strifym jsme jenom kámoši a s Kirem možná ani to ne.

Pokračování píše Mia.. :)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement