On the tour with...7.9

19. february 2010 at 11:57 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia
Hned mezi dveřma mě políbil. Až pak si všiml Miniho, ale nic na to neříkal.
"Rušim?" zeptal se nakonec. Šíleně zmatená. Přesně to sem byla.
"No, vlastně asi jo... já sem si s Minim potřebovala promluvit a.. nějak sem to ještě nestihla..." nechtěla sem, aby to vyznělo tak, že se ho chci zbavit. A doufala sem že to tak nevyznělo, i když mě se trošku zdálo že jo.
"To je v pohodě, já pudu.." vložil se do toho Mini.
"Ne, ne, počkej, já s tebou vážně potřebuju mluvit a.."
"To je v poodě, myslim že to chápu..." podival se na mě takovým vyčítavým pohledem. Tak, přesně tohle je ta chvíle kdy nevim co mám dělat...
"Věř mi že nechápeš.." protože to nechápu já sama "Shine, prosím, dej nám chvilku, já se za tebou kdžtak pak ještě stavim.. jo?"
"fajn.." přikejvnul a vydal se po chodbě do jeho pokoje. Chápala sem ho. přišlo mu, že sem ho podrazila, protože sem mu předtím řekla, že... že ho miluju i když sem to neřekla přímo. A s Minim sem se rozešla a teď ho kvůli němu vyhodim.
"Tak povídej.." řekl Mini a zavřel dveře na chodbu.
"Chtěla sem i říct, že tě mám straně moc ráda.."
"ale Shina víc, chápu to.." skočil mi do řeči.
"Prosím, já ti to chci vážně říct..."zakejval mi an souhlas ajá konečně mohla pokračovat. "..problém je v tom, že každej žijeme jinde a jinak a je mi líto že sme se rozešli a tak hnusně se pohádali ale i když vim že bysme to oba chtěli dát zase dohromady tak to nepůjde.."
"Jo, chtěl bych.. ale asi máš pravdu, máš pořád ještě školu a nešlo by to, se Shinem vám to bude slušet."
"Mini... neřikej to timhle tónem prosím... Já za to nemůžu, nevěděla sem že Shin příjde a už vůbec že udělá to, co udělal."
"Je mi jasný že když si mi tohle chtěla říct tak si mě nechtěla rozčílit tím že si sem příjde a... prostě na to nemůžu koukat i když vim že ty seš ráda."
"Já vim, promiň.."
"Jen ještě jednu otázku... jak moc je u tebe ,,strašně moc ráda,,?"
"Nebudu ti to řikat, připadala bych si blbě... ale myslim že si to dokážeš dost dobře domyslet..." Nepřipadala bych si blbě. Připadala bych si jako totální kráva co právě vysvětluje někomu kdo pro ní tak moc znamná, že zůstanou jen kamarádi. Nebo se o to alespoň pokusí protože ona už si našla náhradu. Bože, to zní fakt strašně... a Mini na mě tak krásně kouká..oms.
"No, asi bych měl jít... asi ty asi taky..." nuceně se pousmál. Jen sem přikývla a vzala si klíč od svýho pokoje. Vlastně ani nevim s kým je na pokoji Shin... asi se Strifym.
Zaklepala sem, ale nikdo se neozval. Určitě všichni budou u Kira, když má teď pokoj celej pro sebe... tak sem se vydala tam. Otěvřel mi Yu. Kiro, Miko, Mini a Fabz byli jediní kdo chyběl. Shin seděl na gauči a povidal si o něčem s Nicekm...

pokračování píše Miko..
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement