On the tour with...8.0

19. february 2010 at 12:41 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Miko
''Nech mě spát ať si kdo si i kdyby si byl Kiro tak ode mě di pryč, vyřeší se to třeba ráno ale teď chci spát..'' zavrčim, otočim se zády, a snažim se co nejmíň vnímat bouřku a pokusit se usnout aspoň třeba na tři hodinky hlavně ať nejsem vzhůru celou dobu to bych zejtra teda vypadala. No spíš dneska když zjistim že je něco málo po půlnoci. Ten někdo kdo mě otravoval už neotravuje ale že bych viděla nebo slyšela otevření dveří to teda ne a nebo sem mezitim usla co on odcházel. Sednu si a kouknu se kolem sebe, někdo je v křesle..eh..takže neni pryč, škoda. Zas si lehnu ale čelem k němu a pozoruju ho, nejspíš mě to dostatečně unavilo protože sem při tom koukání na něj usla.
Když se ráno vzbudim z večera si nic nepamatuju a v pokoji nikdo neni. Proboha co sem zase chlastala že si nic nepamatuju ze včerejška. Radši du se sebou něco udělat do koupelny abych nešla dolu jak strašidlo. Vylezu po chvilce, převlíknu se a jdu dolu. Od nás tam nikdo ještě neni, zajímavý vypadá to že dneska jsem vstala první já :D vezmu si jabko a začnu ho chroupat. Ani když jdu už po schodech nahoru nikdo nejde takže je hodlam vzbudit dneska pokud se nemýlim máme možná volno ale nemusej celej den prochrápat :D..
Je skoro poledne a oni furt chrápou tohle nechápu..jak může někdo tak dlouho vychrupovat :D
Na chvíli se ze mě stal budíček ale po chvíli sem to stejnak vzdala když nikdo nevylejzal. Radši sem se teda otočila šla si vyťápnout schody a bejt u sebe na pokoji. Asi budu chvíli kecat s pár kámoškama na ajsku abych se nenudila. Nahrabu notebook, sednu s nim do postele a už kecáme s holkama a podle toho že nikdo sem nahoru za mnou ještě nepřišel počítam s tim že všichni furt spěj a dneska máme v tom případě volno :D Dnešek ale hodlam strávit nejspíš jenom s nudou v tomhle pokoji protože dneska budou všichni jenom vychrupovat a samotný se mi nikam nechce, tak taky aby jo když to tu vůbec neznam a já se svym talentem že se dokážu ztratit bych to neriskovala ještě bych pak nedorazila do hotelu a oni by pak odjeli beze mě :D
Takže dnešek budu trávit zalezlá v pokoji a nejspíš tady pojdu nudou, pokoušim se vzpomenout si co se včera večer dělo že si nic nepamatuju..Pamatuju si jenom na svíčky a na ňákou bouřku že sem nemohla usnout kvůli ní..nic víc..

Pokračování píše Mia.. :)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement