On the tour with...8.1

20. february 2010 at 14:01 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia
"Kde je Mini?" zeptal se Nick když si všiml že sem přila.
"Zřejmě šel k sobě.."
"Nějakej problém?" pozdvyhl obočí.
"Ne, nebo alespoň doufám že ne..." podivala sem se na Shina. Ten na chvíli uhnul pohledem ale pak to vzdal a zase se na mě podíval.
"ee, asi se za nim pudu podívat.." zmateně vykoktal Nick a odešel. Vystřídala sem ho vedle Shina.
"Tak co, je nějakej problém?" zeptala sem se ho jako první.
"Já nevim, je?"
"No, neměl by bejt... Chtěla sem se s Minim usmířit a.."
"Usmířit.." skočil mi do řeči, i když jen šeptem.
"Jo, usmířit. Ježiš Shine, proč bych to asi dělala.. proč bych se snažila naznačit ti, že máš volnou cestu. Já nevěděla jestli o mě vůbec máš zájem. Prostě sem Minimu musela říct jak to je, protože ho mám ráda a to se nezmění i kdyby se ti to nelíbilo. Ale nemohla bych s nim bejt kdybych věděla že ty mě máš rád. Nebo nemáš?"
Shin si povzdychnul. Nechápala sem, jestli mi nevěří... a jestli nevěří tak PROČ. Vždyť já nejsem žádná štětka ani šílená fanynka co by ho mohla chtít jen pro to že je slavnej. Já ani nevim jak moc je slavnej. Vim jen to co sem se dozvěděla tady.
"Mám... ale nevim jestli ty nemáš radši Miniho... a až za ním budeš moct odjet tak abys neodjela a nenechala mě tady. A tu dobu já už budu šíleně zamilovanej a.."
"To já už skoro sem." přerušila sem ho a dala mu pusu. "Neboj se, nechystám se ti utýct..."
"Fakt?" nedůvěřivě se na mě podíval.
"No, maximálně tak teď do postele.." zasmála sem se.
Protože jestli to nevýjde s ním, tak už asi s nikým. Naprosto si dokážu představit jak by mě vztah s Minim ničil. Musela bycch zřejmě přerušit školu a s našima povahama bysme se zřejmě ne málo často hádali. A tohle časem přebolí. Kdybych to neudělala, mě už by to nepřebolelo.
"No, to by možná chtělo.." podival se na mobil. Zřejmě kvůli času. "a.. do čí postele?"
"Zřejmě do svý, prčo, chtěl bys mi dělat společnost?" pousmála sem se.
"Ne, jen abych věděl, kam mám za hodinu přijít a udělat žárlivou scénu..." zasmál se "..myslim že ten tvůj nápad je o dost lepší.."
"Jo, taky si myslim... skoč si pro věci a přiť." usmála sem se a šla k sobě. "Dobrou noc." řekla sem ještě u dveří, aby se neřeklo že sem si jich ani nevšimla. V pokoji sem se zašla rychle osprchovat. Dneska už toho mám nějak dost, zřejmě už dlouho vzhůru nevydržim.
Akorát sem vyšla z koupelny když se ozvalo klepání. Shin byl už jen v boxerkách a v županu, takže určitě připravenej spát. Jenom chvilku sme si.. povídali a pak už sme oba nemohli vydržet a jen co usnul on, tak i já.
Vsatala sem až v deset. Shin ještě spal. nechala sem ho bejt, aby se vyspal, když jednou zase nemusí vstávat a šla do koupelny. Stihla sem se namalovat, převlíknout a td... Když sem se vrátila do pokoje už měl otevřený oči.

pokračování píše Miko..:]
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement