On the tour with...8.2

20. february 2010 at 14:52 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Miko
Nakonec holkám pak napíšu že se jdu ven projít. Jdu se spíš zabloudit :D Co mě ale hodí do o hodně lepší nálady je když v ňákym parku do kterýho sem vešla a kterej je kousek od hotelu tak tam potkam kámošky se kterejma sem si psala..Vůbec se mi nikam nechtělo už takže jsme s holkama zůstaly na lavičce v parku a kecaly o tom co tu dělaj, o klukách jak jinak, a dozvěděla sem se že skoro všechny už kluka maj jenom já a Eli jsme sami furt :D.. a nejspíš to tak i zůstane ještě dlouho :D No co mě vyhovuje bejt sama a jak to vypadá tak Eli taky :D Přijde i pár neoblíbenejch otázek :D..no oni na to odpověď věděj sem jim to psala když se mě ptali po ajsku ale nééé oni to potřebujou vědět zas :D Aspoň že první začla mluvit Eli a pak sem přišla já :D bohužel :D
''Já neměla kluka mmm..hodně dlouho..'' odpovim popravdě, stejnak by to prokoukli tak i tak a hlavně to samý sem jim napsala na ajsku tak proč si teď vymejšlet žejo .. Ptali se i na kluky jaký sou takže sem musela odpovídat. Venku bylo vedro tak jsem měla takovej menší nápad.
''Co kdyby jsme zašly do cukrárny po cestě sem jsem jednu zahlídla'' usměju se, zmrzka konečně bude ňáký schlazení teda jenom pokud holky kejvnou.
''Jo klidně'' odkejve Elke. Usměju se a vyrazíme do cukrárny a tam dál kecáme. Divim se že nám ještě nedošly témata o kterejch by se dalo kecat už takhle jsme toho probraly hodně celkem :D
'' mě se po vás bude stejskat'' fňuknu když se loučíme protože mi přišla od kluků smska kde sem ''Budeme si psát žejo?'' zeptam se jich. Kejvnou hlavou na to se obejmem oni mě ještě doprovoděj k hotelu prej aby se mi nic nestalo a pak už oni šli svojí cestou a já šla do hotelu.
V pokoji u kluků kde byli uplně všichni z tý naší bandičky, sem si připadala jak u výslechu. To bylo furt kde si byla, co si dělala, proč si nám nedala vědět apodobně. Což mě fakt nebavilo dneska sem nakecaná až moc, ale oni mi jinak pokoj nedaj dokud nezodpovim všechny jejich otázky. Ještě by mi mohli svítit lampičkou do xichtu a fakt bych si připadala jak na ňákym výslechu -.-
''No ták to tohle fakt nemá konec?'' zavrčim už.
''Ještě jednu otázku'' ozve se Kiro. Povzdychnu si ale na konec přikývnu.
''Ty si nepoznala že tu o tebe má někdo strach krucinál?'' zavrčí. Ehe..ten je teda zas příjemnej. Přejedu všechny pohledem a nakonec se zastavim zpátky na Kirovi.
''Vypadá to že ne'' zakroutim hlavou a ruce si založim na prsou.
'' Kiro tohle nemá cenu'' šeptne mu Seb, to si jako myslej že to neslyšim?..
'' Ne nemá..'' co sem zase udělala sakra :( ''Už můžeš jít do pokoje Miko'' zaslechnu hlas Miniho. Zvednu se a bez jedinýho slova pokoj opustim a vydam se k sobě na pokoj. Teďkon sem nadmíru spokojená že mam pokoj jenom pro sebe a nikdo nemusí koukat na tu ubrečenou holku.
''Co sem komu udělala'' šeptam si pro sebe a fňukam dál až po ňáký době se rozhodnu dát si koupel ve který zůstanu do tý doby dokud mi neni zima a pak se vydam zpátky do pokoje, zalehnu do postele a usnu. Aspoň že dneska už žádná bouřka nebyla.
Doufám že zejtřek bude lepší den, o hodně lepší.

Pokračování píše Mia.. :)
Tímhle dílem se s váma já Miko loučím, uvidíme se možná u jiný FFky ;D..Další a pokud se nemýlim poslední díl píše Mia jak už víte takže zatím ahoj a možná se setkáme jindy :D
Miko
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement