On the tour with...8.3 - THE END

20. february 2010 at 16:51 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia
Z pokoje sme vylezli až na oběd. Jedinej kdo na nás nekoukal jak na cvoky když sme přišli a drželi se za ruce byli Mini a Nick. I když Mini nás celkově radši přehlížel. Možná tím líp. Sedla sem si ke klukům z Blowsight a Shin ke druhýmu stolu. Nechtěla sem, aby si mysleli, že odteď už sme tady jen kvůli němu a na ně budu kašlat. Všechno mělo zůstat při starým.
Jedinej kdo se k obědu neukázal byla Miko. myslela sem že je u sebe ale po chvíli sme pochopila, že to tak není, že už se tam Kiro stavoval. Taky že přišla až navečer. Všichni sme byli na jendom pokoji. Jen Mini s Nickem údajně pracovali an něčem novým a Strify věčně odcházel a přicházel.
K diskuzi o jejím návratu sem se radši nepřipojila. A nechtěla sem to ani enjak řešit. přece jen je to její věc a jestliže se jí nic nestalo, tak je to v pohodě. I když je pravda, že alespoň mohla někomu říct, že někam de a že by měla přijít v tu a tu dobu, protože to vypadalo, že se o ní jak Kiro tak Seb celkem báli.
Ale večer už se skoro všechno zdálo v pohodě..

Časem se srovnal i Mini. Nebylo to sice už jako dřív ale na konci celý tour už sme spolu normáně mluvili. Stejně jako Miko s kirem. Jenže ti se radši tak trochu obcházeli. Já se Shinem... asi sme oba šťastný. A já se dokonce trochu naučila na bicí..:D Ale občas je to vážně vtipný, když si poslechnete mojí snahu a přitom znáte originál písničky. Prej že se to časem poddá. No nevím...
Den po posledním koncertu museli kluci odjet domů. Odletět, pardon. My měly ještě de zůstat s CB a pak zpátky domů do Berlína. To vlastně taky s nima. Jen be Yua a Romea který ten den odlítali do Ameriky. Prý jen na pár týdnů, za Romeovým otcem a sestrou.
Byla sem v pohodě, až když sem se měla rozloučit s Nickem a Minim tak sem byla kvalitně na měkko. Držela sem se ale, abych nebrečela.
"kdyby se cokoliv dělo, tak mi napiš nebo zavolej.." řekl mi Mini když mě objímal.
"Jo.." šeptla sem aby nebylo slyšet jak se mi třeše hlas.
"My se tady ješt ukážeme, neboj.." usmál se Nick a taky mě obejmul. Moc sem tomu nevěřila. věděla sem že budou dělat na novým cd a kdo ví, co bude potom. Nic sem mu na to neřekla, protože sem to nechtěla protahovat. Miko už se dávno rozloučila.
Druhý den ojdeli na letiště i Yu a Romeo. A my naházeli věci do dodávky a vyrazili směr Berlín. Strify byl zřejmě kvůli tomu odjezdu kluků naštvanej, ale nekomentovala sem to. Po dvouhodinový cestě a příjezdu do Berlína sem se s klakama rozloučila. Miko si o něčem o kus dál povídala s Kirem a Shin se Strifym nám vytáhli tašky z auta.
Se Shinem sme byli domluvění tak, že se mi ozve hned jak bude čas. Já se normálně vrátím do školy a všechno bude jako normálně.
Když se tak ale stalo a my sme se domluvili kde se sejdem a tak dále, oznámil mi, že jako kapela skončili. Nechtěla sem po něm extra vysvětlení. Jen mi řekl že by chtěl pokračovat, ale že si dá delší pauzu. Hnusný vůči klukům, ale já byla nadšená. SHin u nás na pár dní zůstal, takže se seznámil is mojí matkou. překvapivě se jí lbil a já si nevyslechla žádný šílený kecy a ponaučení.
Miko se s Kirem nevídala. Jen občas se mnou a se Shinem zašla někam do klubu, psala si se Strifym na icq a víc nevím. Vůbec, o Kiroi sem neměla žádný zprávy, ale podle Shina si asi někoho našel.
Tři měsíce před začátkem prázdnin se u nás stavoval Shin, kterej teď už začínal dělat na jeho nové kariéře. Všechno bylo v normálu dokud se v obýváku před mou matkou neujal slova. O ničem sem nevěděla, proto sem byla víc překvapená než moje matka. Chtěl, abych se s ním přestěhovala do novýho bylu, protože už nemohl bydlet se Strifym.
K mýmu překvapení matka kejvla.Za dva tejdny sem se tam vážně přestěhovala. Sice sem to měla jak do školy tak k Miko dál, ale stálo to za to. Normálně sme se vídaly a dokonce se spolu vydaly do Švédska, protože kluci vydali nový CD a chtěli, abysme přijely na křest.
Až teď sem byla fakt šťatná, že sme na tu tour jely..

ENDE..:]
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement