Broken Wings 1.2

5. march 2010 at 18:55 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  1.série

Keep ORIGINAL SOURCE of this story, please!!!

Hlavní hrdinové:
Mia
Nick
Mini
Seb
Maxmilian

O půl hodiny pozdějc už sme pomalu dojížděli k místu mýho bydliště. Musela sem začít mluvit teď nebo nikdy. Ale nebyla sem si jistá jestli je lepší to teď, nebo to nikdy.
"Alexi... nešlo by zařídit aby... aby mě už Michael neměl na starosti?" zeptala sem se poměrně přiškrceně.
"Jo, asi jo, proč? Vadí ti to? nebo ti je jednoduše nesympatickej?"
"No, moc si nerotumíme. Spíš naopak. A je to až nepříjemný..."
"Jo, dobře, podívám se na to." usmál se a zstavil na poslední křižovatce na celé cestě.
"Jo a... neřikej mu že sem ti to řikala, prosím.." pousmála sem se, aby nebylo vidět, že z něj mám strach. Až nezdravej strach. Věděla sem co se tam dělo do doby než sem tam přišla. Tím hůř. Alex mi jen přikývl a rozjel se. Před barákem sem si psolušně vystoupila a rozloučila sem se s ním staženým okýnkem.
Za dnešek už toho mám fakt dost! pomyslela sem si a lehla si na postel. Nestihla sem se ani vzpamatovat a usla sem. Kdyby mě ráno neprobudil mobil vibrující v kapse mých jeansů, asi bych spala v klidu dál. Rozespalesem se nejdřív podivala na hodiny, který naskočily jen co sem ho vytáhla z kapsy. Půl jedenáctý.
Povzdychla sem si a začla číst SMSku. Byla od Nicka. Ptal se mě, jestli bych se za nima nechtěla stavit a kdyžtak že bysme si mohli dát sraz. Poumála sem se a okamžitě odepsala že jo. Přeci jen potřebuju ěnjaký to odreagování. Hodila sem tam i čas jedna odpoledne. To by mělo být dost času an to, abych se stihla najíst, osprchovat, převlíknout, namalovat, vyfénovat vlasy a všechno to okolo.
A taky že sem na místo určení dorazila tak tak... Nick už tam na mě čekal.
"Ahoj.." usmála sem se a pozdravila ho.
"Čau.." oplatil mi úsměv a pokračoval ve větě ".. nebude ti vadit když tě tak trochu unesu, že ne?" podival se na mě, jako bych se ho měla ptát.
"No pokud mě tam nezabiješ tak mi to myslim vadit nebude ani trochu.." zasmála sem se a šla s ním, jak sem později zjistila, k autu. Minimu zřejmě stačil jeden večer. nevyšlo to tehdy, nevýjde to nikdy, to je klučičí logika. Ale možná líp pro mě. A Nick vypadal mile a příjemně.
Odvezl mě někam, kde sem to vůbec neznala, ale stál tady hotel. Nic luxusního ani žádnej zapadákov. Taková typická městská budova.
"Jedla si?" pousmál se když sme se zastavili u restaurace.
"Jo.." přikejvla sem.
"Super, tak chviličku.." pousmál se a vešel dovnitř. něco domlouval u baru a pak se vrátiol za mnou a vedl mě do výtahu. Musim přiznat že sem si ho pořád prohlížela. A pořád sem přicházela na nový a nový věci, co se mi na něj líbily.

pokračování příště...
 

1 person judged this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

Comments

1 Regina Regina | 6. march 2010 at 10:54 | React

Tak šup sem pokračování :-D

2 Miko.TaMpEr Miko.TaMpEr | Email | Web | 6. march 2010 at 17:50 | React

[1]: až Miu další díl napíše tak tu bude :P  :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement