Broken Wings 1.3

7. march 2010 at 20:49 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  1.série

Keep ORIGINAL SOURCE of this story, please!!!

Hlavní hrdinové:
Mia
Nick
Mini
Seb
Maxmilian

Ani sem si nevšimla, v kolikátém patře sme vystoupili z výtahu. Jenom sem ho následovala. U dveří pokoje 104 zaklepal.
"Jo?" ozvalo se zevnitř.
"Ježiši..." šeptnul a obrátil oči vsloup "Pokojová služba!" Chviličku na to se dveře otevřeli a v nich stál Seb. "Tady seš v hotelu, ne doma ty bblěčku... chceš oprášit plešku?" zasmál se Nick a vešel dovnitř. Musela sem se zasmát.
"Nejsem blbej.." zatvářil se ublíženě a hned na to se probral a pustil mě dál. Nechtěla sem tam jen tak vlízt jako Nick. Navíc bylo zábavný ho pozorovat. Byli sme tam jen tři. předpokládala sem, že Fabz bude zřejmě s Vanessou a Mini... nevim, nechtěla sem nad tím přemejšlet, i kdyby se mi chtěl vyhnout, tak co...
Seb vypnul televizi a místo toho zapnul písničky. Když se za chvilku ozvalo klepání, napadlo mě že je to Mini. Ale smůla. Šel otevřít Nick a vrátil se s obrovskou porci zmrzliny.
"Neuměl počítat, chtěl sem tři lžičky..." ušklíbnul se a jednu hodil Sebovi. To si dělá srandu, doufám že velkou většinu snědí ty dva, jinak nevim..
"tak si vyber, buď budeš krmit ty mě, nebo já tebe.." zasmál se a sed si s tim mezi mě a Seba.
"No mě z toho můžete klidně vynechat, já to přežiju.." začla sem se z toho trochu neúspěšně vykrucovat. Ježiši, není možný abysme to snědli snad.
"Ne, zapomeň, původně to bylo pro všechny tři a měnit to nechci.." nahodil nevinnej úsměv, nabral na lžičku trochu zmrzliny a v nestřeženým okamžiku to skončilo v mojí puse. On se zbláznil, vždť je to studený! :D Fajn no, co nejrychleji to šlo sem to spolkla a čekala až mi anskočej hlasivky abych mu za to mohla vynadat.
"Ty ses zbláznil..." zakašlala sem se smíchem. Kdyby věděl jak blbě se mi mluví. "Takhle se tě asi těžko zeptám na to co sem chtěla." odkašlala sem si a konečně mluvila trochu normálně.
"Cože? povidej..." odložil tu lžičku a koukal na mě s jakýmsi zvláštním očekáváním. Nevěděla sem jestli mám před Sebem, takže sem se podivala jestli poslouchá, nebo ne... vypadalo to, že asi ne, ale stejně sem mluvila trochu potišejc..
"De o Miniho..." podivala sem se před sebe.. nevim jestli sem se chtěla ujistit že tady fakt není nebo co. "..řikal vám o tom co..."
"Myslíš ten večer jak tě šel vyprovodit? To řikal asi jenom mě.. proč?"
"No že.. jestli si to nepřebral nějak špatně jako že třeba... nevim, že čekal třeba víc a já ho poslala do háje nebo naopak... já nevim, mám v tom v hlavě trochu bordel.." přiznala sem a podivala se do země. Nick se usmíval, to sem viděla periferně.
"Víš že s něčím podobným za mnou přišel i Mini?" Zeptal se a já se zvpamatovala a nevěřícně se na něj podivala. "Jo, asi o tebe má zájem ale.. nevěděl co si o tom myslet. Já si myslel že je idiot ale když vim že ty si na tom byla podobně, tak dvolávám a chápu ho. Teda, doufám že si BYLA a už nejsi.." usmál se a podal mi tu lžičku s nabranou zmrzlinou.
Myslela sem že ho umačkám. V tu chvíli mě napadla jediná verze. Že by konečně po takový době vážnej vztah? Možná...

pokračování příště...
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama