Broken wings 1.4

21. march 2010 at 19:50 | Mia Moonlight |  1.série

Keep ORIGINAL SOURCE of this story, please!!!

Hlavní hrdinové:
Mia
Nick
Mini
Seb
Maxmilian

"Víš, Mini vypadá jako že je strašně drsnej.. ale fakt to tak není. Vlastně je asi jako jedinej z nás romantickej. I když.. no, řeknu to tak že je to přesnej opak Seba." Když vyslovil jeho jméno tak se Seb otočil, ale rázem pochopil že po něm nikdo nic nechce a zase dělal, že kouká na televizi a vůbec nás nevnímá. "Nechtěl sem se před tebou tou romantikou shodit,t aky trochu sem.." hrdě se usmál a radši si dal do pusy další hromadu zmrzliny. Začla sem se mu smát.
"Co je?" uraženě se na mě podíval.
"Nic jen.. že věřim možná tak tý první větě, zbytek sis moh odpustit." prohlásila sem nevinně a dělala že se mi vůbec nechce smát. Jemu. Vlastně mě to přešlo až když se ukázal Mini.
"Nicku, ty hajzle.." zatvářil se ublíženě a vzal Nickovi z ruky lžičku. "Zas si to chtěl všechno sežrat než sem se stihnul vrátit.." vzal mu z ruky tu zmrzlinu a sednul si ke mě z druhý strany aby to nevzal i mě.. zřejmě si ale nevšim že já sem bez lžičky.
"Nene, ty to teď právě žereš mě..." protestoval Nick. Nemusela sem na ně ani koukat, stačilo mi to slyšet a okamžitě sem se zase začla smát. Mini se na mě podezřívavě podival.
"To chce zchladit.." pozdvih obočí a asi o metr se od mě odsunul. Nabral si zmrzinu na lžičku a v nestřeženým okamžiku mě s ní stefil do výstřihu!
"To si děláš srandu?!" snažila sem si to dostat ven ale bylo jaksi pozdě, už se roztekla... Okamžitě sem vzala Sebovi tu jeho lžičku a udělala Minimu to samý. Skončilo to tak, že sme byli všichni až an Seba jako prasata od vanilkový zmrzliny. A já z toho byla asi nejvíc nadšená vzhledem k tomu, že to bypadalo že domů pudu leda tak ve spodním prádle.
"Hmm, až to zaschne budem se k sobě moct přilepit.." zasmál se Nick a Mini odložil prázdnou mísu od zmrzliny. V tu chvíli sem zjistilaže to mám i ve vlasech a to už se mi vážně chtělo křičet. ".. teda, budete.." dodal Nick a zasmmál se.
"Kdybys nekecal a radši mi ukázal koupelnu..." podivala sem se na něj. Na to on hned začal ukazovat na Miniho.
"Já ne..." zkontroloval si vlasy čistou rukou. Já byla zřejmě jediná kro je měl celý bílý a muselo to vypadat opravdu... zajímavě. Řekněme to takhle, na ulici bych s nima nevyšla.
"Já tě tam vezmu..." zved se Mini ochotně z gauče a čekal až udělám to samý. Na chvíli sem se zarazila ale pak sem vstala a následovala sem ho.
"Vy ste fakt případi.." prohlásila sem při pohledu do zrdcadla.
"Promiň, to nešlo.." nevinně se usmál a hned se podíval jinam. ".. nechceš pučit tričko?"
"Potřeboval si mít záminku k tomu mě svlíknout tak si po mě hodil zmrzlinu?" zasmála sem se. "To je vážně originální." uznale sem přikývla a sundala si to špinavý tričko. "Jo, díky, asi se to bude hodit." položila sem ho na umyvadlo a usmála se. Až když se pro to tričko vážně vydal pochopila sem, že sem radikálně začla svádět.
"Kdyby ještě něco, tak si řekni.." usmíval se podávajíc mi jeho tričko. Zvedla sem pohled upřený na můj hrudník olepený od zmrzliny v zrdcadle a vzala si ho od něj.
"Díky, vypadá to, že se tady chvilku zdržim. Připadám si jako vanilkovej bonbón." Nejlepší by byla kompletní sprcha. Ale tu si budu moct dopřát až doma, takže prozatím to alespoň provizorně musím opláchnout. Cítila sem jak to na mě začíná schnout.
"To zní celkem lákavě." Šeptnul a nepřestával se na mě upřeně dívat.Nejdřív sem na něj vrhla nechápavej pohled, jako jestli to myslí vážně, ale když udělal ten krok, co mu ke mně chyběl a začal mě pomalu líbat, pochopila sem, že to vážně opravdu myslí. Pomalu se přesouval na krk a z krku do toho vanilkovýho skorovýstřihu. Trochu citu a ne jen jedna z cest jak mě dostat o něco dál. Myslela sem že se zblázním, tohle mi celou tu dobu chybělo. Motýlci v briše a někod úžasnej.

pokračování příště...
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Your fave member in Blowsight?

Nick red 26.5% (788)
Seb 24.7% (736)
Mini 25.9% (772)
Fabz 22.9% (681)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama