Broken wings 1.5

24. march 2010 at 17:40 | Mia Moonlight |  1.série

Keep ORIGINAL SOURCE of this story, please!!!

Hlavní hrdinové:
Mia
Nick
Mini
Seb
Maxmilian

Zaslechla sem zvuk bouchnutí dveří přesmě v tu stejnou chvíli jako klasický zvuk rozepnutí podprsenky. Malé kovové lupnutí a zároveň radostný dívčí "čááu" od dveří... Mini tomu nevěnuje pozornost. Zřejmě si myslí že sem nikdo nepůjde, když to přeci vědí, ale já se přestávám soustředit a cítit dobře.

Nick
"Nazdar.." mávnu vanesse a Fabzovi.
"ježiši.. co ste tady dělali?" znechuceně se ušklíbne Vanessa když si sedne na gauč a zjistí že je jakýsi bílý. Wow, musí to vypadat vážně senzačně.
"No, vás dvou se radši ptát nebudu..." zasmál sem se a její poznámku ignoroval.
"Fuj, potřebuju koupelnu.." znechuceně se podívala na ruku kterou rychle zvedla z gauče. "..tam asi bude Mini, co? Super." usmála se a vyrazila, ani sem nestih nic namítnout. Fabz je slepej? nebo mu to je asi jedno... ta holka jednoznačně chce Miniho dostat. No, většina z nás ví, že se jí to stejně nepovede a Fabz jí má zřejmě jako odreagování, jnak nevidim důvod proč se s takovou krávou zahazovat.

Mia
"Mini možná bys..." zarazim ho v půlce pohybu - sundávání ramínka.
"Co?" zmateně se na mě podíval, jestli něco nedělá špatně. V tu chvíli už se ale otvíraly dveře. Vanessa. Co ta tady sakra chce. Ten její umělej úsměv okamžitě po nádherním oslovení "Mini? broučku?" zmizel. Nechápavě sem se na ní podivala a hned pak na Miniho. Kdybych mohla odejít, odešla bych, ale ani ty vlasy sem si nestihla umejt.
"Sorry, to sem fakt nečekala, jen si opláchnu ruce." pohrdavě se na mě podívala, trošku mě odšoupla od umyvadla a pustila si vodu. Neobtěžovala sem se s žádným oblíkáním, jasně sem jí chtěla ukázat kdo tady má svoje místo a kdo ne. I když přiznávám, že tím broučkem mě vykolejila a já to nehodlám jen tak přejít.
Umyla si ty svoje gelový nehtíčky, otřela si je do nejbližší možný věci a vydala se k odchodu. Že si je otřela do stejnýho ručníku jako já to špinavý břicho sem si nechala pro sebe. Proč by asi jinak ležel na umyvadle, že.
"Co to mělo bejt?"nechápavě sem zamrkala. Nepřišla zrovna nejvhodnějc no, teď sem si připadala hodně blbě. Víc než hodně, přímo katastrofálně. A vzhledem k tý zmrzlině všude kde mohla bejt sem od toho jen tak utýct nemohla, s tim sem se musela poprat. Díky tomu motýlky v břiše vystřídal špatný pocit v žaludku.

pokračování příště...
 

Be the first one to judge this article.

Poll

How old are you?

12-13 .. 25.4% (120)
14-15 .. 27.1% (128)
16-17 .. 23.5% (111)
18 and more .. 24.1% (114)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama