Broken Wings 1.6

26. march 2010 at 18:33 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  1.série

Keep ORIGINAL SOURCE of this story, please!!!

Hlavní hrdinové:
Mia
Nick
Mini
Seb
Maxmilian

Mini nevinně pokrčil rameny. No, bezdůvodně mu tak asi neříká.
"To.. s ní něco máš nebo co?" Jo, bylo mi šíleně trapný ptát se zrovna teď! Ale vyšlo to tak. Nejradši bych se neptala vůbec. Začínala sem litovat, i když sem absolutně nechtěla. Všimla sem si toho nepatrnýho ucuknutí jeho očí, když sem se ptala. To mě přesvědčilo o tom že mám pravdu, i když se zase podíval zpátky. "Aha."
"No, to ne, jen to né..." začal mě uklidňovat, protože to asi vážně muselo vypadat, že se chci sebrat a odejít. Šla bych, kdyby to šlo.
"tak proč.." nechtěla sem vysvětlovat že to prostě poznám. naštěstí to vzal za mě.
"Ne, já se jen cejtim blbě protože.. mě příjde že Fabze jen tak pro zábavu využívá, už po mě jednou vyjela, myslel sem že byla opilá... ale nevim, jestli mu to mám říkat nebo ne... stejně by jim to asi nevydrželo, když nejsme odsud.. nic jinýho v tom vážně není." Strašně se snažil. A jestli lhal, tak mu graluju, protože to dokázal naprosto dokonale! Byl úplně zoufalej, dokonce už se pomalu ani nesnažil nic zachraňovat.
"Nebo si snad myslíš že bych to fabzovi udělal? A ještě bych si začínal s tebou..." pohrdavě se zasmál "Tak to fakt ne, to promiň, ale jestli si o mně tohle myslíš.."
Skočila sem mu okamžitě do řeči.
"Už sem si toho zažila dost, co se týká takovejch kluků jako ty... myslim, vzhledově... a rozhodně se jim nedalo říct věrný a oddaný.. prostě sem si jen neuvědomila že ty takovej nejsi... Nick se mnou mluvil, takže..."
"Takže ti řek jakej sem citlivej chudáček, že pomalu ani nedokážu mít holku jen tak nezávazně? Super, to mu poděkuju, zas mě kvalitně shodil." ušklíbnul se a sednul si na kraj vany.
"Shodil? Co je nä tom ke shození? přede mnou..."
"To nevim.. asi všechno." podival se na mě nevinně.
"Běž za nima, skusim ze sebe dostat tu zmrzlinu a příjdu..." usmála sem se a otočila se k zrdcadlu. Až když vážně odešel, začla sem něco dělat. Po půl hodině sem byla v závěrečný fázy, s umytýma vlasama, v jeho tričku... jen sem hledala fén, ale ten nikde, tak sem to vzdala, ještě jednou si vlasy vysušila ručníkem, dala je do polohy, v které vypadaly přijatelně a šla zpátky za nima. Připadala sem si alespoň dobře, že mám černý vlasy a zapadnu mezi ně, protože mokrý tak vážně vypadaly.
Vanessa tam pořád byla, ale dělala že se nic nestalo, i když jí to moc dobře nešlo. Seděla vedle Fabze, který jí držel za ruku a mlčela. Byla šíleně zabraná do přemýšlení, pokud se tomu tak v jejím podání dá říkat.

pokračování příště...
 

Be the first one to judge this article.

Poll

How old are you?

12-13 .. 25.4% (120)
14-15 .. 27.1% (128)
16-17 .. 23.5% (111)
18 and more .. 24.1% (114)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama