Broken wings 1.7

2. april 2010 at 16:26 | Mia Moonlight |  1.série

Keep ORIGINAL SOURCE of this story, please!!!

Hlavní hrdinové:
Mia
Nick
Mini
Seb
Maxmilian

"Měla bych jít... musim si ještě něco zařídit.." vypadlo ze mě. Nemělo cenu tam zůstávat, ale stejně sem chtěla. Prostě sem si z části neuvědomovala že už se to posralo. Nick na mě nechápavě koukal a vanessu sem vytrhla z přemýšlení. Krásně se usmála. Pochopila sem, že to přece jen byl dobrej nápad.
"Zejtra nepracuju, takže asi jindy v průběhu tejdne... vrátim ti to tričko.." podivala sem se na Miniho. "čau.." řekla sem a rychle se vydala k východu než kdokoliv stačil cokoliv říct. Seb usínal u televize, takže si zřejmě ani nevšim, že se něco děje, Fabze sem nějak nepozorovala a on ěm zřejmě taky ne. Ty dva.. sem naštěstí předběhla.
Rychle sem se ještě s vlhkejma vlasama vypařila. Jen doufám nebudu nemocná, sice je teplo ale to bych zrovna vážně nepotřebovala. Musim si vyřešit ještě dost věcí a na to potřebuju stát na vlastních nohou.

Další tři dny v práci sem přežívala. Docela dobře sem se zbavovala i Michaela. Holky mě trochu zaučovaly a a čtvrtej den už sem neměla jen roznášet pití. Zatím bez jakýkoliv smlouvy. Tak sme to domluvili. Smlouva měla být až v pátek. Druhý den.
S klukama sem se do tý doby vůbec neviděla. Jen s Minim. Díky tomu tričku. Byly to jen tři minuty. Prej někam spěchal s klukama. Moc sme si toho zrovna neřekli, ale nevadilo mi to. Pořád sem si připadala, jako bych byla navíc já a nikdo mi to nevymlouval. Kdo by taky.

V pátek už sem si tam připadala jako doma. Lehce sem si zvykla i na podpadky, ale hned co sem mohla, sundala sem si je. Alex ten den zatím vůbec nepřišel a druhá več, co se mi moc nelíbila, byla ta, že mě Michael celej večer pozoroval. Chtěla sem odejít co nejdřív, ale moc mi to nevycházelo. Alex přišel až těsně před zavíračkou. Ani si mě nevšiml a pokračoval i s Davidem nahoru do kanceláře. Byli tam strašně dlouho.
Holkdy odešly a zůstala sem tam jenom já a asi tři slečny, co to tam dávaly dohromady. Teda, omyl. Až na ty dva v kanceláři tam byl ještě něckdo. Michael. Dal mi to dostatečně najevo, když čekal před šatnou. Chytil mě za ruku a táhl dozadu do šatny. Jejich šatny. Takže Davida a Michaela. Bála sem se. Žádná z holek by mě nejspíš neslyšela a jestli jo, nešla by tam. nechtěj s ním mít nic společnýho.
"Jasně sem ti řek že mi enbudeš srát na hlavu ne?!" zvýšil hlas a zavřel za náma dveře. "Co si kurva myslíš! Celou tu zkurvenou dobu, za kterou si mohla tolik vydělat si se pořád motala okolo Davida a zdrhala si mi!"
"A ty si jako ymslíš že já ti budu vydělávat?" odpověděla sem odhodlaně a otočila sem se k němu čelem. Odvaha rychle zmizela. Nevypadal ani trochu mile. Právě naopak.

pokračování příště...
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement