Broken wings 1.8

2. april 2010 at 17:30 | Mia Moonlight |  1.série

Keep ORIGINAL SOURCE of this story, please!!!

Hlavní hrdinové:
Mia
Nick
Mini
Seb
Maxmilian

"Ty kurvo! Ty mě budeš především poslouchat!" zařval ne mě. Nevěděla sem co mám dělat. Nemohla sem si říct že to bude v pohodě, protože se to tak vůbec nezdálo. Jen debil by si to myslel.
Čekal na mojí odpověď. Jenže můj žaludek mi nedovolil cokoliv říkat. Bála sem se a měla sem pocit, že jakmile budu chtít cokoliv říct, udělá se mi šíleně špatně. A za to by určitě rád nebyl.
"Ne.." šeptla sem si potichu pro sebe, skoro sem neotevřela pusu.
"Co si řikala? Slyšel sem dobře?" zasmál se ironicky. "Děláš si ze mě prdel nebo co?!" zakroutil hlavou a zase nasadil ten rozčílenej výraz, kterýho sem se tak bála. Asi dva metry ode mě stály dva metry svalů, kterejm velel tupej mozek. Sem si jistá že ten strach byl oprávněnej.
"Fajn, myslel sem to po dobrým." překývl, udělal dva kroky, chyt mě za ruce a shodil mě na ten tvrdej gauč co byl za mnou. Bouchla sem se do hlavy. Byla to šílená bolest, ale všechno bylo jako normálně. No, normálně...
"Takhle se alespoň naučíš poslouchat mě." chtěla sem rychle vstát, ale uzemnil mě fackou. Asi se mu hodilo, že sme zase ležela a na chvíli dala pokoj, protože sem slyšela jak si rozepíná pásek. Ze všeho nejvíc sem chtěla bejt pryč.  Hlava mě bolela ještě víc a víc a víc. Tím spíš když sem začla brečet, když se mě začal dotýkat. Nikdy mi ničí dotek, nebo samotnej dech, kterej sem celou tu dobu cítila ať na krku nebo na břiše, nebyl tak odpornej jako právě teď.
"Brečet už ti nepomůže, to si měla předtím." odsek a chytil mě za vlasy abych přestala uhýbat před pokusy o líbání. Začla sem si s ním prát. Bylo mi to na nic, schytala sem pár škrábanců a další facku. Byla sem totálně vysílená ale nehodlala sem přestat se snahou vykroutit se mu.
"Pust mě ty parchante zasranej!" zařvala sem když si začínal rozepínat kalhoty. Teprve teď byl můj žaludek jako na vodě. Nemohla sem se tomu vyhnout. On nepovolí, to by mě spíš zbil tak, abych se už nemohla bránit vůbec.
"Ty děvko, co si to dovoluješ!" rozřik se mi přímo před obličejem. když se oddálil začínala sem doufat že to nebude mít svoje následky. Ale omyl, dostala sem pěstí. Určitě by to zvládnul víc ale ta svině chtěla abych se bránila a abych si všechno pamatovala.
Cítila sem v puse krev. Zřejmě mi roztrhl ret. Ani bych se nedivila. Snažila sem se mu vykroutil, ale jednou rukou mi držel vlasy u sedačky a ještě ke všemu mi obkročmo seděl přímo na pánevní kosti. Bolelo to, ale ne víc jako hlava a celý obličej. Začla sem brečet ještě víc. Snad kdybych si mohla vybrat mezi tímhle a tím aby mě rovnou zabil, zvolila bych to druhý. Pořád sem cítila to, jak na mě předtím sahal. Všude. Nikde v mým dosahu nebylo nic ím byh mu mohla ublížit. Zřejmě to měl pořádně promyšlený.
Volala sem Davida. Volala sem o pomoc i když sem věděla že to nikdo neuslyší. Ale musela sem. Musela sem udělat všechno pro to, abych se dosud dostala.
I když sem tomu nedávala naději, ty dveře se přece jen otevřely. Otevřely se včas. V tu chvíli kdy sem cítila, že přišly na řadu moje kalhoty. V tu dobu už sem nekřičela. Smál se tomu. Smáls e mě a řikal že mě nikdo neuslyší. Doufala sem, že je to někdo, kdo tentokrát pořádně rozmlátí hubu jemu!

pokračování příště...
 

Be the first one to judge this article.

Poll

How old are you?

12-13 .. 25.4% (120)
14-15 .. 27.1% (128)
16-17 .. 23.5% (111)
18 and more .. 24.1% (114)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement