Broken wings 2.0 - END

28. april 2010 at 17:39 | Mia Moonlight |  1.série

Keep ORIGINAL SOURCE of this story, please!!!

Hlavní hrdinové:
Mia
Nick
Mini
Seb
Maxmilian

"Kde si sakra celou tu dobu byl.." řekla sem potišeji a víc ukřivděně než bylo v půvoním plánu.
"Už budu jen s tebou, neboj..." pohladil mě po zádech a pořád dobrovolně zůstával v mým obětí. Nechtěla sem ho pouštět. Nechtěla sem ho nechat odejít ani na metr, aby se mi zase neztratil. Řekl že bude se mnou. SE MNOU. To znamená že jinou nemá.
Užívala sem si to a nemyslela na nikoho jinýho. Ani na miniho. Myslela sem jen na Maxe, na to jak krásně voní, na to že je se mnou a na to, jak úžasnej pořád je.
"Miluju tě.." zasmechla sem, jak někdo potichu šeptal. Ale možná to bylo jen v mojí hlavě, ve který sem se teď sama nevyznala. Dokonce sem snad i zapomněla na to, co se dělo předtím s Michaelem.
"Co si tady vlastně takhle pozdě dělala? mohlo se ti cokoliv stát i venku.." odtáhl se ode mě aby mi při mý odpovědi mohl koukat do očí. To znamenalo, že sme to musela vyklopit.
"Já tady pracuju.. nějakou dobu.." Věděla sem že nebude nadšenej že to slyší. kdybych se chtěla hádat, tak namítnu, že ostatní co tu pracujou mu nikdy nevadily, možná spíš naopak. Byla chvíle kdy sem trochu žárlila a chtěla tady dělat taky, abych se jim vyrovnala.
"COže? Tati, co to má znamenat? Netancuje tady, že ne?!" podival se na Alexe.
"Ne." zapřela sem to dokud byl čas.
"Alespoň že tak.. ale stejně.. odsud odejdeš a odstěhuješ se se mnou do Anglie.. Co ty na to?" Zůstala sem na něj nechápavě koukat. Ne jen že teď mě naši nechtěj vidět, po tomhle už o mě nebudou chtít ani slyšet. Popravdě sem enváhala ani chvilku, spíš sem žasla, že mi to dokázal jen tak říct. Chvíli to vypadalo, že se mě ani nezeptá jestli chci nebo ne a bere to jako hotovou věc.
"Jestli si tím si jistej... a jestli mi odtamtud neodjedeš zase jinam.."
"Ničim si nejsem tak moc jistej jako tímhle..." usmál se na mě. Tím pádem bylo rozhodnuto. Nechtěl mě nechat jít samotnou ani domů, takže vzal Alexovi auto a odvezl mě domů. Alex měl údajně jet služebním, takžeu mě Max nakonec zůstal i přes noc. Nakonec, to bylo celkem vhodný, alespoň tam se mnou někdo byl, když sem se probudila z tý odporný noční můry, kde měl hlavní roli samozdřejmě Michael.
Celý to stěhování přišlo nějak rychle a do týdne už sem měla sbaleno. Vlastně šlo jen o to, vyřídit práci a byt. Byt sem dala k prodeji i s polovinou vybavení a do práce sem ten týden chodila jen na pár hodin denně a to jako servírka. Kluky sem tam neviděla, až psolední den, kdy sme se jeli rozloučit s Alexem. Shodou okolností se šli loučit oni se mnou.
Když sem odcházela od Alexe, sami mě zastavili.
"Už sme si mysleli že tě tady nenajdeme.." usmál se na mě Mini.
"Tak to máte štěstí, že ste mě dneska zastihli..."  stoupla sem si tak, abych na ně na všechny dobře viděla.
"To jo, dneska se vracíme do Švédska.. za několik hodin.." přikývnul mi Seb.
"Miu, honem, už musíme jet..."  ozvalo se asi 5merů za mnou. Jen sem se otočila, aby věděl že sem slyšela a zase sem se věnovala klukům.
"Tak hlavně ať v pořádku dorazíte.." usmála sem se. "..strašně ráda sem vás poznala kluci.. ale už taky musim letět, tak ahoj.." objala sem Nicka a Miniho, protože seděli na kraji a běžela za Maxem. Kdybych měla příležitost tak bych se s Minim asi rozloučila líp, ale bohužel.

KONEC 1. SÉRIE...:]
 

1 person judged this article.

Poll

Are you Blowsight fan?

yes
no

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement