the Best Society 0.1

29. may 2010 at 22:49 | Mia Moonlight |  the Best Society
tbs
Written by: Mia Moonlight & Michelle
Original source: about-miushka.blog.cz
(Do NOT remove this head ↑)

Mini úvod:

Příběh se odehrává ve Švédsku. Postavy jsou myslím jasné.. Mia, Michelle, Mini, Nick, Seb, Fabz(takže kapela Blowsight). Snad to bude o něčem a bude se to íbit. Bude se to věnovat prakticky jednomu příběhu(alespoňje to v momentálním plánu), takžeto zkusíme nějak propracovat. Celé se to bude týkat zajímavé práce, která se bude vyvíjet dál a dál. Budou do toho přimotané i rodiny kluků, které jsou NAPROSTO SMYŠLENÉ jako celý příběh. Snad.

Mia's round...
"okej, takže já vyrážim.." zasavila sem se v obýváku, abych si byla jistá, že mě moje spolubydlící poslouchá. No popravdě bych radši konečně byla sama, ale tenhle byt sama neutáhnu a do menšího nechci. Není to nejhorší co mě kd ypotkalo, popravdě, chvílema je celkem fajn, i když občas trochu moc podbízivá.
"Jo, jasný.. kam že to deš? Že si tak hezky oblečená.." zasmála se ďábelsky.
"Na jakousi hudební akci... vycházející hvězdičky, nová kapela.. mámpocit že bych si tyhle věcičky jen tak dovolit nemohla, asi štěstí, že pan klient není chudej. Co taky, budu tam celej den." ušlíbla sem se a ještě se napila z nejbližší lahve perlivý vody. Udělalo se mi špatně, protože byla jaksi teplá, ale radši sem místo kontroly svého žaludku zkontrolovala ty černý minišaty. Nebylo by dobrý ukázat se v něčem jiným. Už takhle sem si to dodělal podle svýho a místo černejch lodiček sem vzala svoje nebesky modrý a dodělala to světle modrýma třpytivýma naušnicema a přívěskem s diamantem - nápodobný modrým, ale v kombinaci s černým leopardím vzorem a černým řetízkem.
"Doufej že po tobě nebude chtít i jiný služby, když už tě navlík do šatiček s takovým výstřihem." poznamenala a pokračovala v dělání jednoho velkého seriálu z kupy programů.
"Neměj strach, sem dospělá a ječet umím." zapla sem si ipod, mávla a vyrazila. Musela sem v tech lodičkách ujít jednu celou ulici. Těšilo mě jen to, že vypadaj skvěle a sou od Iron Fist - tudíž šíleně předražené, ale přesně v mé oblíbené barvě. Jen v šatech sem se necítila svá. Sice sem si už na šaty zvykla, ale tyhle končily asi pět centimetrů pod zaskem a s tím sem měla maličko problém, protože sem měla nutkání kontrolovat, jestli sou pořád na svém místě.
Jen co sem ale zahlídla tu krásnou černou limuzínu, bylo mi to trochu jedno. Vystoupil chlápek - celkem sypaták, zřejmě ten, co mi za to platí a počkal, až dojdu k němu. Hned ke mě natáhl ruku na pozdrav. Mohlo mu být tak padesát...
"Torsten, těší mě.." prohlásil jen co se moje ruka dotkla jeho.
"Mia.." usmála sem se a na jeho gesto sem si sedla do limuzíny.
"Sluší ti to, doufám že ti to tam nebude nepříjemný.. víš, třeba že bys neměla ráda tu hudbu a mohlo by tě to nudit, nebo tak.." začal vysvětlovat ale já sem ho zastavila.
"Jediný co mi vadí je Lady Gaga a ta tvůj syn určitě nebude..." zasmála sem se a doufala, že sem se nesekla a náhodou to fakt není její/jeho táta...
Dorazili sme do patnácti minut, možná že to nebylo ani deset. Naštěstí Torsten byl celkem milej, takže sem neměla problém trávit s nim čas jak v limuzíně, tak po příchodu do toho klubu. Chtěl najít toho jeho syna... ježiš, nějak na M... nevím... ale nikde se neukázal, tak sem navrhla, že prostě počkáme až se ukáže.

pokračování dopíše Michelle...
 

2 people judged this article.

Poll

Are you Blowsight fan?

yes
no

Comments

1 •ChRisTL• •ChRisTL• | Web | 29. may 2010 at 22:54 | React

◕‿◕

2 Miko.TaMpEr (admin) Miko.TaMpEr (admin) | Email | 30. may 2010 at 8:39 | React

no..vypadá to zatim hodně zajímavě :-)

3 Regina Regina | 1. june 2010 at 0:19 | React

Moooc pěkné :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement