the Best Society 0.2

2. june 2010 at 15:26 | Mia Moonlight |  the Best Society
Written by: Mia Moonlight & Michelle
Original source: about-miushka.blog.cz
(Do NOT remove this head ↑)Michelle's round...

Nick,Seb i Fabz dokončovali úpravy image, zatímco Mini poklepával nervozně nohou :
"Kámo buď v klidu ty nic zkazit nemůžeš!" Snažil se Seb Miniho "odnervóznit" :
"Ty dokážeš potěšit!" vzal Mini polštář z gauče a přetáhl tím Seba po zádech(hrbu), ten mu to v zápětí oplatil. :
"Stop! Zničíš mi účes!" předpožil Mini levou ruku a pravou si upravoval vlasy. :
" No seš krásnej i tak!" pokračoval dál Seb. Fabz s Nickem si sedli na sedačku přímo naproti mně. Chvíly koukali jen tak, pak se začali bavit o tom koncertu. :
"Jdu se podívat jak to vypadá ve předu! nepovražděte se tady!" zvedla jsem se a šla jsem obhlídnout stav klubu, ve kterým se hrálo. Jako obvykle ve předu skalní fanoušci, který jsou na každým koncertě. Za nima povinný dohled a pak teprve návštěvníci klubu kteří se tam nachomítli čistě ze zvědavosti. Šla jsem si na bar koupit něco k pití a najít místo kde v pohodlí přečkám celý koncert. Koncert začal, tlaková vlna řevu se dostávala z předních řad až uplně dozadu. Kluci si koncert užily, stejně jako vždycky.

Po koncertu jsem teda teda hledala Torstena abych ho mohla zavést do BS za klukama. Po chvilce jsem ho našla s nějakou slečnou, oba sem je teda zavedla dozadu. To co nás uvítalo se snad mohlo stát jenom jim. Nick s Fabzem se váleli na gauči s flaškou ruce. Seb se snažil do Miniho narvat taky padáka,ale nic. Jakmile spatřil Torstena :
"Jé ahoj tati!" přišel k němu Mini s úsměvem na rtech. Trochu se styděl, protože situace tam nebyla zrovna nejvhodnější.

pokračování dopíše Mia...
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

Comments

1 jimmy choo shoes jimmy choo shoes | Email | Web | 4. june 2010 at 10:20 | React

Well said. I never thought I would agree with this opinion, but I’m starting to view things from a different view. I have to research more on this as it seems very interesting. One thing I don’t understand though is how everything is related together.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement