the Best Society 0.3

10. june 2010 at 15:51 | Mia Moonlight |  the Best Society
Written by: Mia Moonlight & Michelle
Original source: about-miushka.blog.cz
(Do NOT remove this head ↑)Mia's round...
" Ahoj... co že tam neležíš s nima, jako obvykle?.." zasmál se Torsten.
"No. já.."
"To je jedno, radši tě seznámim. Tohle je Mia. Mio, tohle je Mini." Než sem zaslechla svoje jméno a zpozorněla, stihla sem si to tam prohlídnout, včetně tech kluků, kteří byli asi v mým věku.
Natáhla sem k Minimu ruku s myšlenkou, že sice není Lady Gaga, ale klidně by jí mohl dělat osobní doprovod. I když sem věřila, že je to jen kvůli tomu koncertu prostě sem nemohla odlepit oči od tech umělejch řas, který se snažily působit velice přirozeně, ale já prostě poznám všechno. Naštěstí to vypadalo, že mu koukám do očí.
"Těší mě.." stisknul mou ruku a  dál na mě koukal, jako kdybycch tam snad přijela kvůli němu. Nahodila sem nechápavej pohled. Naštěstí se probral(ve svém vlastním zájmu!) a začal mi představovat kapelu.
Nick a Fabz se na mě jen tak neurčitelně usmáli, Sebse dokonce zmohl k pozdravu. Následně na to se Nick odebral na WC.. zřejmě zvracet, soudě podle té flašky. Nemožné... dohráli ani ne před půl hodinou. Zřejmě jsou hodně rádi za to pokřtěné CD.
"Řikal sem ti že můžeš přijít sám, nemusel sis shánět žádnou k... víš co myslim." zaslechla sem rozhovor mezi Torstenem a Minim. Měla sem chuť mu jednu vrazit a odejít, ale nemohla sem ani jedno. Dělala sem že neslyším. I když to slyšel i Seb a podivně se na mě díval, zřejmě čekal, co na to řeknu.
Neřekla sem ani slovo, jen sem se posadila na křeslo a počkala, až si to ti dva vyříkají. Najednou se objevila ta slečna co nás sem přivedla a podávala mi skleničku, zřejmě se šampaňským.
"Díky.." pousmála sem se a vzala sem si tu skleničku. Popravdě bych potřebovala něco tvrdšího. Připadám si jako idiot, když k tomu všemu ještě nenápadně zkontrouju, jestli mi někude nejde vidět až do krku. V tech šatech sem fakt nesvá.
Po chvíli Torsten odešel a ke mě si přicestoval Mini.
"Táta si musel jít zavolat, řikal ž bude do desíti minut zpátky.." Přikývla sem, neměla sem zájem o nějakou komunikaci s ním. "Nabíd bych ti pití, ale koukám že už máš takže... leda že bys chtěla něco tvrdšího." Snažil se zřejmě působit jako okouzlující chlapeček a bylo vidět že se snaží zaujmout pozici, v jaký by pod ty šaty vážně viděl.
"Nejsem ničí kurva a už vůbec ne tvoje. I kdybych byla nedoplatil by ses, nesnaž se." odpověděla sem ještě celkem klidně a navzdory tomu co sem řekla sem si dala pravou nohu přes tu levou. V tu chvíli bych věřila, že přemýšlel o tom, kolik by to asi stálo.

pokračování dopíše Michelle...
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Are you Blowsight fan?

yes
no

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement