Dystopia Lane (CZ)

30. august 2010 at 15:17 | Miko.TaMpEr |  News
Za překlad bych chtěla poděkovat Perhonen, bez který by jste se překladu v takový rychlý době rozhodně nedočkali.
btw - omlouvam se že až teď, ale v kempu sem měla pomalej net a nemohla sem to zveřejnit. Omlouvám se.

Blowsight - Dystopia Lane

Datum vydání15. Října 2010
Vydavatelství:Fastball Music

Obsah

Opět přichází novinka z dalekého Severu.  Opět ze Švédska. A opět naši sousedé překvapují jak oduševnělou, tak také naprosto aktuální rockovou muzikou.  
"Blowsight jsou jako velký kotel s oblíbenou hudbou každého z nás, nezáleží na tom, jestli to je Metallica, Queen, My Chemical Romance nebo Testament, dohromady to pasuje.", říká Nick Red, zpěvák a kytarista čtyřčlenné kapely ze Stockholmu, Švédska. Jejich muziku nemůže žádný jiný citát popsat lépe. Blowsight mixují dohromady různé hudební žánry, jejichž přívrženci by se byli bývali na ulici poprali a nazývali tohle spojení "popmetalpunkem". To sedí!
Obzvlášť na jejich posledním albu "Dystopia Lane" se ukazují jako praví umělci, kteří si prošli rapidní změnou a prezentují víc než jen směsici hudebních stylů, které spolu kombinují.
Neboť pro punkovou desku zní název "Dystopia Lane" příliš mnohotvárně, pro metalové album zase příliš tanečně a pro popové album jde jejich muzika nepochybně příliš dopředu.
Ano, Blowsight mixují více stylů, čímž kráčí stále blíž ke svému cíli: ukázat celosvětovému publiku, že i tvrdá hudba může proniknout do uší stejně intenzivně jako Lady Gaga.  A co se blíže týká momentálně  vyhlášené dámy popu, jejíž  verzi písně uctívají - ale upřímně říkají, že se lidi při poslechu jejich cover verze "Poker Face" ptají , proč Lady Gaga nepřišla sama na to, obohatit její song  sílou strun…
Blowsight je hudba příští generace: hluboká, bohatá svou rozmanitostí, s nádechem kouzla.
Tito čtyři Švédové stojí po sedmi letech společného fungování teprve na začátku.  Velké turné se Sonic Syndicate je v přípravách, nová deska ve skříni, všechny Street teamy věrných fanoušků jsou zmobilizovány. Může to propuknout!
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Are you Blowsight fan?

yes
no

Comments

1 Perhonen Perhonen | Web | 31. august 2010 at 23:57 | React

Za málo :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement