New design

17. october 2010 at 19:54 | Miko.TaMpEr |  Admins & Blog
Ahoj, takže..hlásim se tu s novym dessem :D Ten starej byl moc tmavej a přece jenom..byl tu už dlouho jak asi všichni víte takže jsem se dneska rozhodla udělat novej. Vim že neni zrovna dvakrát úžasnej a snažila jsem se. Netušíte jaký jsem měla ještě předchvílí nervy aby všechno vycházelo tak jak má, a neskončilo to tak jak už to jednou skončilo. :D
Chtěla jsem někoho i poprosit aby mi ..nebo spíš nám udělal design ale to čekání by bylo dlouhý podle mě, a kdoví jestli by se do toho někomu chtělo vůbec. Takže..snad se Mia nebude zlobit že, až zadá adresu tohohle blogu vyjede na ní novej design.
A jestli se bude zlobit tak se jí chci omluvit. Omlouvám se Miu, ale ten starej design už tu byl přece jenom dlouho a ty sama to víš..

(c) blowsight-cz-st.blog.cz
Jinak..tohle je snad poprvý co dělam takhle světlej design. Většinou jsem dělala jenom ty tmavý. Jinak..dlouho jsem žádnej zase nedělala tak to vypadá tak jak to vypadá a omlouvam se za to.
Pokud bude Mia chtít tak se můžeme zase o víkend (pochybuju že se jí bude chtít se na něčem domlouvat, a dělat ňákej design přes tejden kdý je na intru a má učení) domluvit na jinym..:)

No..tak snad se bude aspoň trochu líbit, a kdyby ne tak.. se nedá nic dělat no :D
Miko
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Are you Blowsight fan?

yes
no

Comments

1 Regina Regina | 17. october 2010 at 22:33 | React

Je to moc pěkný :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement