Thank you so much guys

25. january 2011 at 16:24 | Miko.TaMpEr |  Admins & Blog
(c) blowsight-cz-st.blog.cz
Ještě si pamatuju jak myslim pár dnů před koncertem Blowsight & Sonic Syndicate v Praze tady bylo za celou dobu 666 čechů a po koncertě se to rozjelo. Nedávno to byli dva měsíce od koncertu takže od ňákýho dejme tomu začátku listopadu to tady navštívilo skoro 400 novejch lidí. Chtěla bych vám hrozně moc poděkovat za to že sem chodíte a komentujete..teda jenom někteří. Rovnou zmínim jednoho člověka kterýmu děkuju za všechny komentáře co sem kdy napsal. Poděkování patří Perhonen.
Hrozně moc ti děkuju vážim si že někdo jako ty sem na tenhle blog zavítá jednou za čas a ten komentář napíše. Děkuju. Děkuju ale i všem ostatním co sem na tenhle blog kdy přišli. Teď neděkuju jenom lidem z ČR ale i z ostatních zemí které to tu navštívili.
So..Thank you so much guys for everything!
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Your fave member in Blowsight?

Nick red 26.5% (788)
Seb 24.7% (736)
Mini 25.9% (772)
Fabz 22.9% (681)

Comments

1 Perhonen Perhonen | 30. january 2011 at 23:07 | React

Tohle je jediný český blog věnující se do sebemenších podrobností Blowsight - jsem si jistá, že díky němu do budoucna přibyde ještě hodně fanoušků a ti stávající si tu jistě přijdou na své. Takže přeji hodně síly a hlavně chuti v psaní nových článků týkajících se této báječné švédské kapely <3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement