Promotion of the band: Radio!

1. february 2011 at 15:11 | Miko.TaMpEr |  Promotion* Radio programme animated by Emilie Mazoyer
Every Sunday from 1PM to 3PM, the prog' of the Mouv is in your hands! Via
twitter ( @EmilieRadioFr ), send your requests to Emilie who will be pleased to broadcast your favorite songs and to read your reactions in live on the air.Edit : All the requests as to be done between saturday 12.00 and sunday 12.00 , but we think it's better to choose a song in advance, one of the most famous like : Bandit for Life or the cover of Lady Gaga :)

So : We send a tweet with the tittle of the song, with the name of the band to @EmilieRadioFr via Twitter between saturday 12.00 and sunday 12.00. Add a nice word would be suitable ;)

**********************************

* And for those who don't know what to do :

We join you the direct link to contact the radio Ouï Fm : http://www.ouifm.fr/contact/, don't hesitate to send sometimes a little message to talk about Blowsight, encourage them to listen to them or even to broadcast them ;)

http://bringthenoise.ouifm.fr/: Bring the Noise is the rock reference in events, so you could include the idea to broadcast some Blowsight during their nights/parties (give the deezer link for example).

Here it is little bandits! Now we get into the saddle and we attack !Tohle je hlavně pro fanoušky z Francie co mi i sama Anaïs napsala. Zkusit zapojit se můžeme taky. Když to teda tak vezmu tak..Máme posílat 'tweety' s názvem písničky (Bandit for Life, nebo Poker Face cover), a s jménem skupiny.. Blowsight teda. Má se to posílat mezi sobotou (od 12 dopoledne) a nedělí (do 12 dopoledne).
K tomu aby jste mohli poslat tenhle 'tweet' musíte mít založen profil na twitter.com, ale to zabere ani né 5 minut takže si nemyslim že by vás to zabilo.
Ten 'tweet' by pak měl vypadat přibližně takhle ↓
(c) blowsight-cz-st.blog.cz
bylo to teďkon psaný na rychlo celkem..ale ňák takhle přibližně by to mělo vypadat aspoň co si myslim teda..

'Tweet' bude odesílat vlastně na EmilieRadioFr, takže by možná bylo i lepší před odeslánim navštívit její profil a kliknout tam na tlačítko 'Follow'.

Absolutně do ničeho nejste nucení takže to tak ani neberte prosím, snažím se hlavně pomoct. Hodlam udělat něco podobnýho pro kluky i tady u nás v Čechách. Napíšu o tom i samostatně článek ale vim jak dlouho mi zabral tenhle takže to nebude rychle.

Abych to nemusela všechno dávat do různých článků tak vám sem dam odkazy na ty dvě další propagace.

Promotion of the band: The press!tohle je už hlavně pro lidi žijící ve Francii

Pokud jste to dočetli až sem tak vám děkuju za sebe ale i za support Blowsight z Francie.
Tu část psanou v angličtině psal Oficiální Francouzsky support Blowsight, tu českou část jsem psala pak už já. Samozřejmě.

Miko
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Your fave member in Blowsight?

Nick red 26.5% (788)
Seb 24.7% (736)
Mini 25.9% (772)
Fabz 22.9% (681)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement