Review ll Dystopia Lane (CZ)

7. february 2011 at 22:47 | Miko.TaMpEr |  Reviews
Za překlad bych opět strašně moc ráda poděkovala Perhonen, která si našla čas a přeložila to. Máš muj obdiv, já se to pokoušela přeložit dvě hodiny a nakonec to bylo pět úplnejch vět a ještě krkolomnejch takže máš mojí poklonu :)

Jinak všem co ještě nenavštívili blog Perhonen bych to vřele doporučila. Myslim že fanoušci hudby ze Skandinávkých zemí by si tam našli svoje. Chodím tam denně a rozhodně je skoro furt co číst a poslouchat. Poznala jsem i několik dalších skupin který se mi zalíbili. Takže děkuju :)
Plus přidávam (znovu) odkaz na blog past-hope.blog.cz.

Tak pokud jste se prokousali sem tak můžete bejt rádi protože už jdu zveřejňovat onen překlad ;D


(c) blowsight-cz-st.blog.cz
BLOWSIGHT

DYSTOPIA LANE (52:37 min.)

FASTBALL /

Blowsight měli v loňském roce smůlu. Jen co ulovili spot v předprogramu na turné Scorpions a mohli po něm odehrát koncert v Mnichově, jeli po něm zase hned domů. Důvod se mi nepodařilo objasnit ani v rozhovoru se Scorpions ani s Blowsight. No, u nás přinejmenším dokázali tihle ztřeštění Švédové svým debutovým albem "Destination Terrorville" sklidit úspěch.

Před rokem jsem se ptal sám sebe, jak kluci chtějí tohle báječné album s aggro-melodickou-kompozicí mezi Nickelback, Daughtry, Creed a Disturbed předčít. Samozřejmě pomocí "Dystopia Lane". A to se jim povedlo na sto procent.

Kdyby měli už tenkrát šťastnou ruku při výběru hitů hodících se charakterově do rádií, tak by nás už dávno zahltili svými super-hity.

Otevírající skladba "I wish you 666" neprobouzí jenom duši, ale navíc pročistí zvukovody svou párou, které se těžce pracující kritik v průběhu jednoho měsíce musí vydat na pospas.

"Three Words (Under Ordinary)" může člověk popsat jako moderní surf-zvuk. Party-vysoké školy-rocku, která každý mejdan dostane na vrchol.

Zatímco v tomto místě už většina kapel spotřebovala svůj střelný prach, kluci s "Invisible Ink" ještě přiložili.

Probouzí se optimističtější a pozitivnější verze HIM. Dokonce i depresivní song jako "Things will never change" ve svém přísném instrumentálním duchu může zajistit baladické tempo.

Rafinovaná monstra z kapely nás čtrnáctkrát rozervou a srazí na zem, zároveň se však starají svým lehkým Blink 182-nádechem o pozitivní vibrace.

"Dystopia Lane" je jednoduše báječné album, a mělo by být díky svému širokému záběru poslechnuto každým, neboť si v tom albu najdou všichni to své.Tahle recenze se mi líbila a můžu i s některejma věcma souhlasit. Recenze to je kladná za což jsem taky ráda.

Překlad: Perhonen
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Your fave member in Blowsight?

Nick red 26.5% (788)
Seb 24.7% (736)
Mini 25.9% (772)
Fabz 22.9% (681)

Comments

1 Perhonen Perhonen | 7. february 2011 at 23:12 | React

:) :)

Recenze mě taky potěšila, autor nenašel na "Dystopia Lane" žádnou mouchu - to zahřeje u srdce :)

Jinak sama za sebe musím říct, že mám z alba víc než dobrý pocit - myslím, že skutečně předčilo "Destination Terrorville" ;) Takže nezbývá než dodat: Jen tak dál, kluci :)

2 Miko.TaMpEr Miko.TaMpEr | Email | Web | 8. february 2011 at 13:50 | React

[1]: Koho by tohle nepotěšilo :) Možná tak anti fanoušky který zatim nic hnusnýho sem nepsali. Kdoví jestli zatim ňáký jsou nebo ne :)

Rozhodně si taky myslim že 'Dystopia Lane' se vyvedle o něco víc i když na 'Destination Terrorville' mam furt ňáký oblíbený písničky. :)

3 Perhonen Perhonen | 8. february 2011 at 15:55 | React

Určitě by se někdo našel - každá kapela má své fanoušky a zároveň s nimi taky své (věrné) odpůrce, kteří neznají lepší činnost, než kapelu/případně jednotlivé členy/nebo jejich hudbu neustále shazovat. Smýšlení těchto lidí bohužel nechápu, protože sama zastávám názor: "Pokud se mi něco nelíbí, dám od toho rychle ruce pryč a víc se o to nezajímám."

Jo, netvrdím, že na "Destination Terrorville" nemám oblíbené songy :) Akorát se mi "Dystopia Lane" celkově jeví jako vyvedenější, jednoduše vyspělejší album.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement